‘पिँजडा व्याक अगेन’ दुई मितीमा रिलिज हुदै

0

निखिल उप्रेतीको नयाँ चलचित्र ‘पिँजडा व्याक अगेन’ दुई मितीमा रिलिज हुने भएको छ । माघ ४ गतेबाट देशभर रिलिज हुने भनिएतापनि अब यो चलचित्र माघ ४ मोफसलमा रिलिज हुनेछ भने माघ ५ मा मात्र राजधानीमा रिलिज हुने भएको छ ।

pinjada back again

चलचित्र निर्माता संघले होल्ड ओभर कायम राख्न रिलिज भईरहेका चलचित्रहरुलाई कम्तीमा पनि एक हप्ता हलमा अवसर दिने निर्णय गरेको कारण ‘पिँजडा व्याक अगेन’ दुई मितीमा रिलिज हुन लागेको हो ।

माघ ४ गते सोनम ल्होसार अर्थात सार्वजनिक बिदाको दिन परेको कारणले पनि यो चलचित्र रिलिज हुन लागेको हो । निखिल उप्रेतीको डेब्यू चलचित्र ‘पिंजडा’ को नाम सापटी लिँदै निर्माण गरिएको यस चलचित्रमा निखिलको धमाकेदार एक्सनहरु देख्न सकिन्छ ।

pinjada

द्वन्द्व निर्देशक हिमाल केसीले निर्देशन गरेको यस चलचित्रमा मौनता श्रेष्ठको कथा रहेको छ भने निखिल र साराका अलावा सुस्मिता केसी, पुकार भट्टराई, ज्याक श्रेष्ठ लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । सुशान्त श्रेष्ठ र बसन्त शर्मा कार्यकारी निर्माता रहेको चलचित्रका प्रस्तुतकर्ता श्रीराम बराल हुन् ।

सौरभ लामाले खिचेको चलचित्रमा रोहित पुरी, गोविन्द गैरे र चन्द्र बहादुर क्षेत्रीको लगानी रहेको छ । निखिलको ‘पिँजडा’ निकै हिट भएको थियो अब हेरौ ओम शाही भक्त मुभिज र ओम साइ मौलाकालिका पिक्चर्सले संयुक्त रुपमा निर्माण गरेको ‘पिँजडा व्याक अगेन’ ले कस्तो प्रतिक्रिया पाउँने हो ।

pinjada

उता चलचित्रकी नायिका साराले यसअघि निखिलकै चलचित्र ‘रुद«’ बाट डेब्यु गरेकी थिईन भने दोस्रो चलचित्र पनि उनले निखिलसंगै काम गर्ने मौका पाएकीछिन् । पहिलो चलचित्रबाट कुनै राम्रो प्रतिक्रिया नपाएकी सारा यो चलचित्रबाट भने आसावादीछिन् ।


Share.
error: Content is protected !!